دو خبر از نمایشگاه کتاب | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا

دو خبر از نمایشگاه کتاب

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران از آغاز تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ایستگاه‌های منتهی به شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد صائبی درباره تبلیغات و اطلاع‌رسانی نمایشگاه کتاب تهران در داخل ایستگاه‌ها و قطارهای مترو گفت: با توجه به اینکه هرساله معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران تبلیغات و معرفی کتاب نمایشگاه کتاب تهران را در داخل ایستگاه ها در برنامه کاری خود دارد، امسال نیز تبلیغات در ایستگاه های منتهی به شهر آفتاب آغاز شده است.

وی همچنین افزود: به محض افتتاح ایستگاه شهر آفتاب، تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران در داخل ایستگاه و قطارها آغاز خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران اجرای برنامه های فرهنگی به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب تهران را در ایستگاه های انتهایی خط 1 از دیگر تبلیغات معاونت فرهنگی و اجتماعی متروی تهران در این راستا اعلام کرد.

***

مدیرعامل شرکت سرمایه‌داری و مشارکت مردمی شهرداری تهران از تحویل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده در هفته آینده به برگزارکنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

محسن ترک‌آبادی درباره تحویل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب به نمایشگاه کتاب تهران گفت: مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برابر زمان‌بندی اولیه نمایشگاه کتاب تهران آماده بهره برداری است و تا هفته آینده در اختیار معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تشکل های نشر برای برگزاری نمایشگاه کتاب قرار می گیرد.

وی افزود: مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برابر زمان‌بندی اولیه برای برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران در دو فاز آماده می‌شود که فاز اول آن به اتمام رسیده است و فاز دوم آن نیز هفته آینده به پایان می رسد و به برگزارکنندگان نمایشگاه کتاب تهران تحویل داده می شود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

لینک اصلی خبر